Lekkers bij Jansen

De lekkerste smaakmakers van deventer

Vrouw in een winkel met lokaal voedsel, houdt een mand met mosterdsoep, potten pindakaas op de plank.

Kom gezellig langs bij de gezelligste delicatessen winkel van Deventer!
Lekkers bij Jansen bevind zich in de oude mosterdfabriek in de walstraat, samen met 6 andere ondernemers!

Hier haal je de lekkerste smaakmakers van Deventer en omstreken. Ook vind je hier de lekkerste pindakaas van de welbekende pindakaas winkel. En de beste soya sauce uit de havens van Rotterdam.

Verder kun je hier goed terecht voor een lekker borrel. Lekkers bij Jansen heeft de beste speciaalbieren van Deventer, denk aan Davo of Alderbastend bier. Daar hoort natuurlijk ook een ambachtelijke Franse worst bij en een bakje nootjes!

Heeft u liever wat zoets? Zelfs dat hebben we!
Heerlijke Italiaanse nogat en Britse Fudge in verschillende smaken!

Eline Jansen is een week na haar achtiende verjaardag haar eigen bedrijf begonnen, hierdoor is zij de jongste ondernemer van de binnenstad!

Keuze genoeg, kom jij snel een kijkje nemen?

Geopend iedere vrijdag en zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur en tijdens koopzondagen van 12.00 tot 17.00 uur.

Lekkers bij Jansen

Openingstijden

maandag gesloten
dinsdag gesloten
woensdag gesloten
donderdag gesloten
vrijdag 10:00 - 17:30
zaterdag 10:00 - 17:30
zondag gesloten

Tijdens koopzondagen van 12.00 tot 17.00 uur!

Contactinformatie

Vrouw in een winkel met lokaal voedsel, houdt een mand met mosterdsoep, potten pindakaas op de plank.

Lekkers bij Jansen
Walstraat 64
7411GN Deventer

Voorzieningen

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk