Tips van de VVV

Winkel van de maand: SUUS

  • Geschreven door Nikki Klunder
  • Leestijd Leestijd 1 minuten
  • Home 576 x bekeken

De sieraden in de winkel SUUS zijn gemaakt van materialen zoals zoetwaterparels, natuurstenen, facetgeslepen kralen, rocailles en edelstenen. Alle gebruikte onderdelen zijn van roestvrij staal (Stainless Steel) en nikkelvrij, waardoor de sieraden niet verkleuren en jarenlang mooi blijven.

Bij SUUS Handmade Jewellery , waan je in een roze sieradenwolk met kralen, bedels en handgemaakte sieraden, stuk voor stuk met liefde ontworpen. Een mooie afwerking en gebruik van duurzame materialen zijn een ‘must’ bij het ontwerpen van de SUUSjes.

Op zoek naar dat ene sieraad dat je zomeroutfit helemaal afmaakt? Goed nieuws: laat je creativiteit de vrije loop en ontwerp je eigen unieke sieraad in het SUUS atelier. Dat kan al vanaf €20 – hoe meer bedels je kiest, hoe unieker (en feestelijker) je ontwerp wordt. Vergeet niet van tevoren te reserveren!

En wist je dat je bij SUUS ook terechtkunt voor een creatief én gezellig kinderfeestje? Een middag vol kleur, glans en plezier gegarandeerd!

Locatie: Grote Overstraat 25, 7411JA Deventer

Geschreven door Nikki

Waar ik echt van geniet, is het rondstruinen door de straten van het Bergkwartier. Elke keer als ik er wandel, ontdek ik weer iets nieuws. En als je me vraagt waar ik elk jaar het meest naar uitkijk in Deventer? Dan is dat zonder twijfel de boekenmarkt!