What The H*nze Festival

Het What The H*nze Festival is hét festival voor en door leerlingen van het Etty Hillesum Lyceum. Op vrijdag 14 juli biedt het Burgerhaven terrein plaats aan 1.500 leerlingen die in de weken ervoor tijdens creatieve workshops het festival mede vormgeven of een voorstelling hebben gemaakt.

Het festival is bedoeld als eerste kennismaking voor deze jongeren met de wondere wereld van een festival. Er zijn meerdere podia en area's vol toffe artiesten vanuit verschillende disciplines en sommige leerlingen treden zelfs op! Ook kunnen ze meedoen aan allerlei activiteiten of mixen hun eigen drankje aan de cocktailbar!

Let op! Dit evenement is enkel toegankelijk voor leerlingen van het Etty Hillesum Lyceum, zij ontvangen hiervoor een uitnodiging.

Organisatie

Het What the H*nze Festival wordt georganiseerd door Raster in samenwerking met Burgerweeshuis, Kunstcircuit en Stichting dEVENTer.