Muziekgezelschap Mycelium

Drie troubadours nemen u mee door de binnenstad van de Keizerlijke Gastvrije Hanzestad.

Muziekgezelschap Mycelium

€ 300,00

vanaf 15 personen

Voor meer informatie:
Jozka van Vuure
Telefoon: 06 40254547
Email:

Deventer is een kleurrijke stad met een lange geschiedenis. Soms staan we stil bij een historische plek en vertellen een poëtisch verhaal, dan staan we opeens op een binnenplein en zingen een lied uit die ontstaansgeschiedenis. En het kan zomaar gebeuren dat we de groep uitnodigen om deel te nemen aan een spel.
Muziekgezelschap Mycelium brengt onversterkt en met veel enthousiasme, de tijden van weleer tot leven met aanstekelijke eet- drink- en minneliederen, instrumentalen en poëzie in kerken, kroegen, pleinen, scholen en theater.
Als moderne troubadours zijn we ook professionals met b.v. Workshop Argentijnse Tango, Verjaardag, Party, Performance Kunst, Bruiloft, Lezingen, Jubilea, Uitvaart. Je kunt eigenlijk wel zeggen dat elke bijeenkomst een onvergetelijke ervaring oplevert met Mycelium. Voor de stille drinkers: Halverwege de wandeling krijgt u een heerlijk drankje met het Vikingrecept als bron: Het zogenaamde Vikingstootje.

Prijs vanaf € 300,00 bij 15 deelnemers
Neem contact op voor meer informatie