Lennart Sieraadontwerp
Waar dromen werkelijkheid worden
Een beetje verstopt aan een prachtige binnenplaats zit Lennart Sieraadontwerp! In zijn stijlvol ingerichte winkel heeft hij tevens zijn werkplaats. Sinds 2011 is Lennart zelfstandig werkzaam als goud- en zilversmid.
Voor het vinden van deze goud- en zilversmid moet je even goed zoeken. Lennart Sieraadontwerp bevindt zich namelijk aan de charmante binnenplaats bij de lunchroom: Tea Rose. Direct achter de oude vrouwengevangenis in de Walstraat.
De collectie van Lennart bestaat uit schitterende eigentijdse trouwringen, ringen, colliers en oorbellen. Indrukwekkende combinaties van edelmetalen als goud, zilver en zirkonium worden hier gemaakt en verkocht. Zijn sieraden kun je omschrijven als subtiel met een klassieke afwerking.
Openingstijden
maandag | gesloten |
---|---|
dinsdag | gesloten |
woensdag | gesloten |
donderdag | gesloten |
vrijdag | 10:00 - 17:00 |
zaterdag | 10:00 - 17:00 |
zondag | gesloten |
Contactinformatie

Lennart Sieraadontwerp
Walstraat 20
7411 GM Deventer